Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ 10:00-18:0
СБ, НД— вихідний день (Офіс — Київ)

Заявки через сайт можна залишати
в будь-який час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта
Міжнародні вантажоперевезення
Повний спектр послуг

Ми пропонуємо повний комплекс послуг по міжнародній доставці вантажів в будь-який регіон України
за схемою «door to door» з використанням авіа, морського і автомобільного транспорту.

Швидко та надійно
Переваги роботи з нашою компанією
#
Працюємо 10 років

Компанія «Trans-Agent» заснована в 2007 році. За час своєї роботи, ми зуміли заслужити вдячність великої кількості клієнтів.

#
Без посередників

Завдяки налагодженій логістиці і наявності власних складів в різних країнах, надаємо послуги за найбільш вигідними тарифами.

#
Страхування

Надаємо допомогу в оплаті рахунків, інвойсів чи експрес-переказів грошових коштів в обидві сторони. Китай, США, Європа, Росія.

#
Експрес-доставка

Терміново потрібен певний товар? Наша компанія доставить Ваш вантаж з будь-якого куточка світу в обмежений час.

Комерційні послуги
Зовнішньоекономічна діяльність
Митне оформлення

Під митним оформленням на увазі певний перелік дій та заходів, які обов’язкові до проведення при перетині товаром митного кордону. Пройти процедуру цілком можна і своїми силами. Ось тільки часу і зусиль це відніме дуже багато. А в умовах сучасного бізнесу будь-яка тимчасова зволікання здатна спричинити за собою дуже серйозні фінансові витрати.

Вигідніше і доцільно залучити до справи професіоналів, які здатні оформити експорт або імпортну поставку в найкоротші терміни і без значних витрат.

Пошук надійного постачальника

Хочете почати власний бізнес імпортуючи товари Україну? Ви вже визначилися з товаром, який плануєте реалізовувати, але не знаєте з чого почати?

Тоді саме час звернутися за допомогою до нашої компанії ...

Аутсорсинг ЗЕД

Ми готові запропонувати вам повний комплекс послуг з аутсорсингу ЗЕД. Наша команда має величезний практичний досвід і завжди домагається поставленої мети. Ми піклуємося про своїх клієнтів і пропонуємо послуги з розумною і демократичною вартості.

Наш аутсорсинг ЗЕД – запорука процвітання і успішності вашого бізнесу.

PARTICIPATION IN TENDERS

TRANS-AGENT company would like to offer our foreign partners to be represented in Ukrainian tenders, auctions etc. Having got a vast experience, our colleagues are ready to help our clients offering high quality tender/auction and marketing services.

Авіадоставка

Компанія «Trans-Agent» здійснює авіа доставку вантажів з багатьох країн світу в тому числі: США, Китай, Пакистан, Південна Америка, Індія, Південна Корея, країни Євросоюзу і тд. В незалежності від зовнішніх чинників надаються якісні послуги оперативної логістики, і забезпечується високий рівень надійності.

Доставка ЖД

Компанія Транс-Агент пропонує новий на даний момент вид доставки
вантажів з Китаю - залізничні перевезення, які протягом недавнього
часу отримали загальне визнання і довіру як серед китайських, так і
європейських контрагентів.

22 дні

Доставка морем

Компанія «Trans-Agent» є оператором морських і океанських вантажоперевезень. Діяльність компанії включає фрахтування судів в рамках транспортно-логістичних ланцюжків для доставки вантажів з / в Китай, США та інших країн. Ефективність планування перевезень забезпечена міцними партнерськими зв’язками з найбільшими судноплавними компаніями світу і кращими морськими перевізниками. Оптимальні умови контейнерних перевезень гарантують збереження будь-яких вантажів.

Автодоставка

Популярність і затребуваність автоперевезень сьогодні перебуває на надзвичайно високому рівні. Доставка вантажів подібним способом має ряд безсумнівних переваг, а це дозволяє отримати при її використанні не тільки значну тимчасову економію, а й фінансову вигоду. Не варто забувати і про гнучкість побудови маршруту. Доставка товару можлива практично в будь-який куточок планети за бажанням замовника.

Наші автомобільні вантажоперевезення – ваша вигода і гарантія успіху.

Послуги CARGO
Викуп і доставка під ключ
Викуп і доставка з Taobao

... Alibaba.com, 1688.com та безлічі інших китайських торгових майданчиків.

Термін доставки: 14-21 днів

Викуп і доставка з США

Викуп і доставка товарів з популярних магазинів і торгових майданчиків США таких як: Ebay, Amazon і ін.

Термін доставки: 14- 21 днів

Викуп в WeChat

Компанія Trans-Agent являє Вам можливість викупити і доставити якісні репліки світових брендів Chanel, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton і ін. за найнижчими цінами.

Море CARGO

Морські перевезення - найпопулярніша послуга транспортування продукції, особливо для тих компаній, чия діяльність пов'язана з транспортуванням великогабаритних вантажів. Пункт, на який не можна не звернути увагу, - оптимальна вартість подібних послуг.

Термін доставки: 30 - 60 днів

Авіа CARGO

Авіа перевезення вантажів - це найшвидший і зручний спосіб доставки Ваших товарів.

Наша компанія спеціалізується на авіаперевезеннях з конкретних регіонів.

Доставка товарів з Китаю і США літаком дозволяє безпосередньо працювати з самими надійними партнерами.

Термін доставки: 7 - 14 днів.

Авто CARGO

Авто перевезення - Зручна послуга транспортування продукції по співвідношенню ціна / термін, оптимальна для тих компаній, чия діяльність пов'язана з транспортуванням великогабаритних вантажів за короткий термін.

Термін доставки: 35-45 днів

Сервісні послуги
Допомога з оплатою

Консультуємо і допомагаємо вирішувати питання пов'язані з оплатою інвойсів, рахунків і банківських переказів.

Термін: 1-24 години

Перевірка постачальника

Наші представники в Китаї фізично виїжджають на місце розташування офісу, магазину, складу, фабрики для перевірки документів, забору зразків та ін.

Термін: 1 - 7 днів

Wechat перекази ¥ = ₴ = $

Компанія Транс-Агент надає унікальну допомогу в поповненні та виведення коштів з Вашого Wechat гаманця в зручній для Вас формі.

Вантажоперевезення по Києву і області

Компанія «Транс-агент» здійснює вантажні перевезення по Києву та Київській області. Вага - до 1,5 тонни.
Для кожного нашого клієнта ми готові надати найкращі умови співпраці. Вантажоперевезення по Києву в нашій компанії володіють величезним переліком переваг ...

Алгоритм оформлення документів
на прикладі доставки вантажу з Китаю у Україну
 • Крок 1: Особисті дані, інформація про вантаж

  Новий клієнт заповнює дані для реєстрації і вказує попередню інформацію про вантаж.

 • Крок 2: Присвоєння № клієнта, інструкції

  Менеджер проводить реєстрацію нового клієнта з присвоєнням 4-х значного коду і відправляє покрокову інструкцію необхідну для правильного оформлення і відправки вантажу.

 • Крок 3: Передача інформації постачальнику

  Клієнт пересилає необхідну інформацію постачальнику (код клієнта, адреса карго-складу Trans-Agent і т.д.)

 • Крок 4: Відправлення вантажу на склад

  Постачальник відправляє вантаж на карго-склад Trans-Agent

 • Крок 5: ТТН, інвойс

  Постачальник надсилає клієнтові такі дані: Кур'єрська служба, №ТТН, к-ть місць, вага

 • Крок 6: Передача інформації у офіс Trans-Agent

  Клієнт заповнює онлайн-опис на сайті

#
Викуп через WeChat
Ексклюзивна послуга від компанії Trans-Agent

Не секрет що останнім часом виникли обмеження по розміщенню реплік світових брендів на TAOBAO, з цього частина продавців перемістили продажу в закриті групи Wechat.

Компанія Trans-Agent являє Вам можливість викупити і доставити якісні репліки світових брендів Chanel, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton і ін. За найнижчими цінами.

Дізнатись більше
Експрес-перекази

Надаємо допомогу в експрес-переказ коштів Україна-Китай в обидві сторони.
Швидко, вигідно, надійно.

Низька комісія
0%-1%
Детальніше

Быстрая доставка из Китая

Быстрая доставка из КитаяTrans-Agent – почтово-курьерская компания, предлагающая полный комплекс услуг по доставке грузов из Китая и США в любой регион Украины по схеме door to door с использованием авиа, морского и автомобильного транспорта. Компания основана в 2007 г.

Оказание транспортных услуг – это не только доставка груза из одного пункта в другой. Это также решение всех вопросов связанных с таможенным оформлением груза, консультацией клиента и контроль груза до момента доставки в пункт назначения. Также наше представительство в Китае и США организовывает закупку товара под заказ Клиента. Грузы из Китая, США, хранятся на специализированном складе до финальной подготовки к отправке авиатранспортом. Основной вид деятельности – авиа доставка малогабаритных грузов и посылок из Китая, США, и таможенная очистка. Мы являемся прямыми перевозчиками без посредников, в каждой из выше перечисленных странах у нас есть представительство – склад.

Что делаем мы:

 • Принимаем заказы и осуществляем закупку в Китае или США.
 • Полученный товар оформляем на экспорт, загружаем, перевозим.
 • Производим импортную очистку в Украине.
 • Выдаем готовый груз заказчику.

Вам необходима доставка товаров из Китая или США, которая бы отличалась высоким качеством и оперативностью? Тогда воспользуйтесь услугами «Trans-Agent» – почтово-курьерской компании, которая предлагает полноценный комплекс услуг в данной области. Нами выполняется быстрая доставка из Китая во все регионы Украины.

Доставка товаров из китая Киев

Доставка посылок из КитаяКомпания «Trans-Agent» основана в 2007 году. За все время своей работы, мы сумели заслужить признательность большого количества клиентов. Доставка товаров из китая Киев приятно впечатляет! Еще ни одна компания не предлагала столь качественные услуги, на таких надежных и выгодных условиях.

Осуществляемая при нашем сотрудничестве доставка посылок из Китая лишит Вас всяческой бумажной волокиты. Решением всех вопросов в таможенном оформлении груза займутся первоклассные специалисты нашей компании. Мы гарантируем Вам отменное качество услуг. Нами на высочайшем уровне профессионализма выполняется:

Доставка сборных грузов из Китая

 • оформление заявок и исполнение закупок в США и Китае;
 • оформление товаров на экспорт, загрузка, перевозка;
 • тщательный контроль над грузом от момента выполненной доставки до пункта назначения;
 • импортная очистка в Украине;
 • выдача готового груза заказчику.

Наша компания более 7 лет занимается доставкой из китая в Киев, а это поверьте довольно долгий строк в подобной сфере услуг. Доставка из китая Киев рекомендует Вам свои услуги. Для нас очень важно чтобы вы получили свой товар в установленные стоки ведь от этого зависит престиж нашей компании. Мы,позаботимся о том чтобы товар во время транспортировки не был утерян или поврежден. Компания «Trans-Agent» обеспечит все потребности клиентов и осуществит услугу «экспресс доставка из Китая» в кратчайшие сроки в любую точку Украины.

Доставка покупок из Китая

доставка покупок из КитаяДоставка покупок из Китая и США, доставка малогабаритных грузов с использованием авиатранспорта, таможенная очистка грузов – основные направления нашей деятельности. «Trans-Agent» – прямой перевозчик, работающий без посредников.

С грамотностью оформленные грузоперевозки из Китая, соблюдение всех необходимых норм и правил, доставка сборных грузов из Китая выполняемые нашей компанией – залог Вашего успеха и полномерного удовольствия!

Не желаете переплачивать за доставку? Хотите, чтобы она была максимально качественной, оперативной и надежной? «Trans-Agent» – это что Вам нужно! Нами исполняется лучшая доставка товаров из Китая в Киеве!

Сделайте свой заказ!

 

 

Детальніше
Залишити заявку