Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ 10:00-18:00

Заявки через сайт можна залишати
в будь-який час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта

 

Звернувшись до наших фахівців, Ви отримаєте такий комплекс послуг:

 

 • прорахуємо рентабельність оформлення Вашого товару в режимі тимчасового ввезення / вивезення;
 • підготуємо і подамо пакет документів до митних органів;
 • переоформимо товар з можливістю вільного обігу;
 • оформимо реімпорт / реекспорт в терміни, зазначені митними органами;

 

Для подачі товару в режим тимчасового ввезення / вивезення потрібно:

 

 • подати уповноваженому митному органу документи на товар або транспортні засоби, які підтверджують мету тимчасового ввезення / вивезення;
 • надати митному органу зобов’язання про реекспорт / реімпорті товарів, транспортних засобів комерційного призначення в терміни, зазначені самим митним органом;
 • оплатити митні платежі (за потреби)
Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Поставте галочку*:
Оформлення тимчасового ввезення / вивезення

Режим тимчасового ввезення / вивезення стосується всіх товарів, обладнання, сировини та транспортних засобів комерційного призначення, що ввозяться / вивозяться в / з України для конкретних цілей з повним або частковим звільненням від митних зборів без застосування заходів нетарифного регулювання, з обов’язковою умовою їх реекспорту / реімпорту до завершення встановленого терміну без зміни їх стану, за винятком звичайного зносу (амортизації).

Під категорію режиму тимчасового ввезення / вивезення допускаються такі товари:

 • товари, які ввозяться в рамках торгової операції;
 • які ввозяться з метою ремонту;
 • призначені для демонстрації на міжнародних виставках;
 • товари, які ввозяться / вивозяться за договором оренди на термін до 1-го року;
 • товари, які ввозяться / вивозяться для сертифікації уповноваженими органами;
 • ввезені / вивозяться на основі міжнародних угод;
 • ввезене / вивозиться професійне оснащення;
 • ввезене / вивозиться обладнання ітд. за договорами для будівництва об’єктів;
 • товари, призначені для облаштування іноземних компаній, їх офісів і т.п .;

 

Дотримання режиму тимчасового ввезення. Чи можна змінити митний режим?

Стандартний термін режиму тимчасового ввезення на територію України становить 1 рік. Хоча і законодавство розглядає можливість продовження рядок ввезення, на нього не варто розраховувати на сто відсотків, так кожне рішення виноситися індивідуально. Ми також не радимо затягувати з термінами вивезення за митну територію України, так як відповідно до законодавства при порушенні термінів перебування на території України, товар підлягає конфіскації за рішенням суду.

Ви можете змінити режим тимчасового ввезення на режим вільного обігу на території України. Для цього особі, яка представляє ввезений товар потрібно подати до митного органу пакет документів для митного оформлення товару з повною оплатою податків.

 • надати митному органу зобов’язання про реекспорт / реімпорті товарів, транспортних засобів комерційного призначення в терміни, зазначені самим митним органом;
 • оплатити митні платежі (за потреби)

Оформити тимчасове ввезення товарів

Для сучасного підприємця дуже важливо знайти найбільш вигідні умови для транспортування товарів даного типу. Оскільки від цього буде залежати рентабельність всього бізнесу, відсутність податків та зайвих грошових витрат. Тому, потрібно обов’язково знайти щось дійсно гідне, якісне і надійне. Ми пропонуємо вашій увазі, досить вигідне рішення, а саме тимчасове ввезення товарів, який давно вже користується попитом і популярністю. Тому що це дивовижний спосіб, який відрізняється ефективністю, надійністю і якістю, при цьому, за умови того, що все буде по відрядними і досить економічним цінами.

Зберігаючи бюджет оформити тимчасове вивезення товарів

На транспортування зазвичай розраховуються певні суми грошових коштів, ми ж допомагаємо знизити цю суму до мінімуму, тому що прекрасно розуміємо, що сучасний підприємець завжди шукає вигоду. Наша робота являє собою:

 • Індивідуальний план дій, згідно вимог кожного товару;
 • Надійність і ефективність;
 • Гарантія якості і безпеки.

Тому, люди використовують саме наш тимчасове вивезення товарів, тому що він дозволяє оформити всі найбільш привабливим і доступним чином. Кожен день, до нас звертаються по даному аспекту, а ми з радістю пропонуємо індивідуальний підхід, безліч цікавих рішень, які сподобаються вам, і будуть вигідні навіть нам. При цьому, ми повністю допомагаємо уникнути питання про податки і збори, які відіграють велику роль.

Звертайтеся в будь-який час для оформлення тимчасового ввезення в Україну

Багато хто вважає, що тимчасове ввезення Україна – це досить трудомісткий процес. Але насправді, все набагато легше і простіше, ніж можна було б уявити на перший погляд. Тому, ніколи не варто відмовлятися від таких чарівних умов, які по праву вважаються кращими. Ми підготували індивідуальний підхід до вимоги кожного клієнта. Завжди намагаємося застосувати новітні і сучасні способи досягнення поставлених цілей. Тому, не варто упускати можливості співпрацювати саме з нами, тому що ми завжди точно знаємо, як оформити всі максимально вигідно і просто.

Оформлення тимчасового ввезення сподобається вам своєю ефективністю й оперативністю. Ми не звикли віднімати занадто багато часу у своїх клієнтів, завжди намагаємося запропонувати кращі умови для співпраці. Разом з нами, можна вирішити безліч проблем і складнощів, що сподобається тим, що вважає за краще все найкраще. Тому, якщо ви думаєте про те, як оформити всі максимально просто і легко, то найкраще, що можна уявити це вже сьогодні звернутися до нас. Тим більше, що ми завжди відкриті для співпраці, наші умови більш вигідні, ніж пропонують інші компанії, і при цьому, ми даємо гарантію безпеки і надійності будь-якого перевезення. Тому, не варто відмовлятися від можливості працювати саме з нами, звертайтеся! Ми завжди раді новим клієнтам, щоб запропонувати вашій увазі більш вигідні та привабливі умови для співпраці.

Працюючи з нами, Вам не потрібно утримувати відділ ЗЕД, логістики та митних брокерів. Наша команда готова зробити комплекс зазначених послуг під ключ, якісно і в обумовлені терміни.

Експрес-перекази

Надаємо допомогу у експрес-переказі коштів Україна-Китай в обидві сторони. Швидко, вигідно, надійно.

Низька комісія
0%-1%
Детальніше
Залишити заявку