Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ 10:00-18:00

Заявки через сайт можна залишати
в будь-який час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта

Хочете почати власний бізнес імпортуючи товари Україну? Ви вже визначилися з товаром, який плануєте реалізовувати, але не знаєте з чого почати?

Тоді саме час звернутися за допомогою до нашої компанії …

Працюючи з нами, нашим клієнтам не потрібно орендувати додаткові квадратні метри і облаштовувати робочі місця для співробітників міжнародної закупівлі, логістів, митних брокерів і тд.

Маючи багаторічний досвід в області імпортних операцій, ми готові надати Вам повний перелік послуг, пов’язаних з доставкою Вашого товару на територію України.

Але, для початку потрібно знайти і визначиться з надійним постачальником товару, так як від вибору постачальника залежить подальша діяльність Вашого бізнесу. Наша компанія має своїх агентів в різних країнах світу, таким чином крім пошуку, пошуку, ми можемо фізично провести атестацію тієї чи іншої компанії за межами України. Зробити відео-фото звіти вибрати зразки прямо з виробництва і доставити їх в Україну нашим транспортом, що в рази дешевше DHL і їм подібним службам. Крім цього ми перевіряємо історію і всі реєстраційні документи та ліцензії Вашого потенційно постачальника, якщо є порушення, ми сповіщаємо Вас про них з пред’явленими доказами.

Співпрацюючи з нами в області імпорту, Ви можете скористатися такими послугами як:

  • пошук надійного зарубіжного постачальника з подальшою перевіркою діяльності підприємства;
  • переговори з потенційним контрагентом: підтвердження ціни, умов поставки оплати та ін.;
  • підписання зовнішньоекономічного контракту;
  • підготовка всіх дозвільних та товаросупровідних документів для митного оформлення на території України;
  • організація доставки товару в Україну;
  • митне очищення товару з подальшою підготовкою документів на бухгалтерський прихід;
  • Можливість викупу привезеного нами товару;

Працюючи з нами, Ви довіряєте ведення Вашого бізнесу професіоналам своєї справи.

Імпорт товарів – пошук надійного постачальника (послуги комісіонера)

Щоб бізнес процвітав, потрібно продумати безліч планів і способів, як залучити клієнтуру, підвищити при цьому продажі. Якщо в рідному місті або просто на вітчизняному ринку неможливо реалізувати всі мрії і плани, то саме краще, що можна уявити це звернутися до нас. Тому що ми допомагаємо реалізувати імпорт товарів, щоб він відповідав за документами за всіма сучасними вимогами, що грає велику роль. Тому, ні в якому разі, не варто відмовлятися від можливості працювати саме з нами. Тому що за плечами нашої компанії, великий досвід роботи і безліч проектів, які ми змогли реалізувати в самі стислі терміни, на вищому рівні.

Якість послуг на висоті при імпорті товарів з Китаю і пошуку агентів

У нас працюють справжні фахівці своєї справи. Люди досвідчені, вмілі та знають, які першими дізнаються про те, що і як можна і потрібно використовувати, щоб досягти ідеальних результатів. Тому, ніколи не варто відмовлятися від таких чудових перспектив. Наш імпорт Китаю користується популярністю, адже ми точно знаємо, що запропонувати нашим клієнтам. Не часто можна зустріти настільки привабливі умови, але ми робимо це реальним, тому поспішіть скористатися. Наша компанія це:

  • Надійний помічник для кожного сучасного підприємця;
  • Спеціаліст з великим досвідом роботи;
  • Завжди доступні і привабливі ціни.

Тому, люди звертаються до нас, адже повз таких переваг пройти досить складно. Не варто відмовлятися від таких привабливих можливостей, які давно вже вважаються перевіреними і надійними. Ми прекрасно розуміємо, що у людей в цій сфері, часто виникають питання, щодо того, як же можна оформити всі вже тут і зараз. І ми з радістю відповідаємо, пропонуємо повний спектр послуг, а також з кожного питання. Якщо ви хочете навпаки знайти виробника, щоб розпочати співпрацю, то ми допоможемо і в цьому. Тому, люди працюють з нами на постійній основі, довгі роки, і у нас це виходить на вищому рівні.

Ніколи не варто відкладати пошук агентів на потім, тому що по суті, потрібно діяти тут і зараз. Адже, поки ви думаєте, інші підприємці активно використовують наші можливості для того, щоб отримати великі перспективи від світового ринку. І найголовніше, що по засобу наших послуг, можна дійсно заощадити кошти. Якщо ви думаєте про співпрацю вже зараз, ми допоможемо вам зробити все набагато швидше і більш привабливим.

Справжні фахівці організують імпорт товарів в Україну

Наша компанія пропонує великий спектр послуг, є пошук постачальника, що не вимагає багато часу і сил. При цьому, у нас є всі можливості для того, щоб запропонувати вам все найкраще. Наша робота – це показник того, що якщо підходити до питань з більшою відповідальністю і розумінням, то можна досягти ідеальних результатів швидко і легко.

Саме тому, якщо ви шукали надійного партнера, фахівця, який допоможе зробити ваш бізнес простіше і ефективніше, то досить вибрати наш імпорт товарів в Україну, який став для багатьох дорогою в дивовижні висоти світового бізнесу. Думати потрібно завжди в перспективу, і якщо працювати з іншими компаніями і підприємцями по всьому світу, то можна мати набагато більше умов, про які раніше можна було б і не думати. Тому, поспішіть звернутися до нас, тому що ми відкриті для нового співробітництва та раді запропонувати все найкраще вже сьогодні! Відкривайте нові горизонти для свого бізнесу разом з нами, і ми вам в цьому допоможемо, можете бути впевнені!

Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Поставьте галочку*:
Експрес-перекази

Надаємо допомогу у експрес-переказі коштів Україна-Китай в обидві сторони. Швидко, вигідно, надійно.

Низька комісія
0%-1%
Детальніше
Залишити заявку