Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ 10:00-18:00

Заявки через сайт можна залишати
в будь-який час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта

Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивну послугу нашої компанії, а саме – пошук зарубіжних покупців при експорті товарів вітчизняного контрагента з подальшим оформленням процедури експорту під ключ.

Не секрет, що протягом останніх років експортні операції придбали загальну актуальність серед виробників України. В першу чергу це зумовлено падінням курсу національної валюти і низькою платоспроможністю національного ринку. У той час як висновок товару на зовнішній ринок має ряд переваг:

 • товар реалізується в стабільній іноземній валюті, що в свою чергу мінімізує девальвацію придбаних засобів, а також виключає можливість дефіциту іноземної валюти наприклад, для імпортних взаєморозрахунків.
 • вартість вітчизняних товарів на міжнародних ринках може бути набагато вище ніж в Україні, це пояснюється можливим дефіцитом певного товару і більш розвиненою економікою, що в першу чергу впливає на платоспроможність покупця.
 • у деяких випадках обсяг споживання товару перевищує пропозицію. Таким чином Ви можете не обмежувати себе в обсягах продукції при реалізації товару на експорт.

Маючи багаторічний досвід роботи з закордонними компаніями, представництвами і тд. компанія «Trans-agent» готова стати Вашим надійним партнером при пошуку покупця закордоном. Ми також готові надати нашим клієнтам повний комплекс послуг при експорті товару, а саме:

 • вивчення товару з подальшим аналізом його просування на зовнішніх ринках;
 • просування товару відповідно до маркетингових алгоритмами компанії;
 • переговори з потенційними клієнтами, твердження цін, умов оплати, специфікації, умов поставки, термінів відвантаження та ін.;
 • підписання контракту;
 • підготовка всіх дозвільних та товаросупровідних документів для експортної поставки партії товару;
 • оформлення на експорт товару на українській митниці, організація доставки товару клієнту на певних умовах Інкотермс.

Експорт товарів – пошук покупця закордоном

Ви коли-небудь думали про те, яким чином можна оформити свої послуги для того, щоб зацікавити покупців з інших країн. Тому що для цього є безліч цікавих рішень, які не просто так вважаються кращими. Експорт товарів зараз знаходиться на піку своєї популярності, але варто відзначити, що не кожному підприємцю виходить вийти на світовий ринок, а вся справа в тому, що велика частина вважає за краще шукати клієнтів своїми силами, коли по суті, можна оформити все більш привабливим і вигідним рішенням , а саме, довірити цю роботу фахівцям з великої літери, а саме нашої компанії.

Робота для професіоналів при оформленні процедури експорту продукції

Наша процедура експорту відрізняється якістю і надійністю, тому що ми завжди точно знаємо, що запропонувати. Наше завдання – це оформити все так, щоб кожна людина могла знайти найбільш привабливе і гідне рішення саме для себе. Оскільки, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного, то можете бути впевнений в тому, що результат співпраці буде перевершувати всі можливі очікування. Тому що ми:

 • Маємо за своєю спиною величезний досвід;
 • Завжди раді запропонувати все найкраще;
 • Робимо все уважно і якісно.

Ми знаходимо таких клієнтів, які хочуть скористатися не разовою можливістю, а постійними умовами для співпраці. Тому, немає нічого дивного в тому, що люди намагаються працювати саме з нами. Так само, варто відзначити, що наша робота перевірена великою кількістю підприємців, які в нашій особі знайшли для себе надійних партнерів, які завжди готові йти на зустріч, підказати щось потрібне і необхідне. Тому, працювати з нами в цьому плані це гідне і зручне рішення для людей, які звикли вибирати комфорт. Сучасний експорт продукції вимагає досвіду і знань, саме такі умови ми раді запропонувати кожному своєму клієнтові.

Відповідаємо на питання документи при митних процедур експорту

Ми прекрасно знаємо, що митна процедура експорту вимагає уваги, тому якщо у вас виникають питання і складнощі, ми раді відповісти на них в будь-який момент, ми завжди робимо все послідовно і чітко, можете бути в цьому повністю впевнені. Наші фахівці раді пропонувати нашим клієнтам повну інформацію по кожному аспекту, тому що прекрасно розуміємо, що в такій справі, все повинно бути уважним, точним і найголовніше, з повною гарантією безпеки.

Саме тому, наші документи при експорті відрізняються надійністю і зручністю, таке складно знайти в сучасному світі, і немає нічого дивного в тому, що ми намагаємося оформити всі максимально вигідно, просто та доступно. Наша робота є показником того, як легко і просто працювати з фахівцями, навіть, коли справа стосується таких складних і спеціалізованих питань. У будь-який момент, звертайтеся до нас, і ми зможемо зробити все легко, просто і вигідно, адже наша праця перевірений часом і досвідом постійних клієнтів, які довіряють нам свій комфорт і ведення перевезень товарів різного типу.

Працюючи з нами, Вам не потрібно утримувати відділ ЗЕД, логістики та митних брокерів. Наша команда готова зробити комплекс зазначених послуг під ключ, якісно і в обумовлені терміни.

Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Поставте галочку*:
Експрес-перекази

Надаємо допомогу у експрес-переказі коштів Україна-Китай в обидві сторони. Швидко, вигідно, надійно.

Низька комісія
0%-1%
Детальніше
Залишити заявку